Cl0TCSfWAAA7tOQ

İPTURK TV BAYİSİ OLUN!

İp tv bayiliği hakkında bilgi vermeden önce ip tv hakkında bilgi vermek daha güzel olacaktır.

İp tv son zamanlarda çok sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. İp tv internet protokolü anlamına gelmektedir. Televizyon kavramı ile birleştiği zaman yapılabilecek pek çok kavramlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı insanlar televizyon yerine ip tv yi tercih etmektedir. Günümüzde ise ip tv ile pek çok yapılabilmektedir. İp tv ile daha eğlenceli dakikalar geçirmek mümkündür. İnsanların bu kadar yoğun ilgi göstermesinden dolayı satış işlemleri ihtiyacı doğmuştur. Yani ip tv bayilik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İşletmeler bu bayilikler ile müşterileri ile buluşma imkanı yakalamışlardır. İp tv bayiliği İngilizcede çok sık bir şekilde karşılaştığımız reseller kelimesinin tam da kendisi olmaktadır. İp tv bayiliğini kullanmak sanıldığından oldukça kolaydır.

Group of friends watching TV, sport match together. Emotional fans cheering for favourite team, watching exciting football. Concept of friendship, leisure activity, emotions. Betting, finance, fun.
oxo-bayi-1

BAYILIK NEDIR? NE ANLAMA GELİYOR?

İp tv bayiliğine başladığınız andan itibaren size ait olan bir ip tv kontrol paneli ve hesap bilgileri açılmaktadır. Sizin için açılmış olan bu hesaptan kullanıcı açarak satışlar yapabilirsiniz. Yayın ile ilgili herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kullanıcı ara yüzü ile gerekli işlemleri ip tv panelinden yapabilirsiniz. Bayilik alma işleminden sonra ip tv satış miktarına göre ciddi kazançlar sağlamanız mümkündür. İp tv bayilik sisteminin nasıl çalıştığına bakılacak olunursa;

İp tv bayilik sistemi belirli bir kredi sistemi ile çalışmaktadır. Almış olduğunuz kredi miktarı kadar satış yapmanız gerekmektedir. Kredinizin bitmesi durumunda yeni kredi almanız gerekmektedir. İp tv bayisi olmak için başlangıçta yüksek bir fiyat ödemenize gerek yoktur. Bayilik işlemlerini gerçekleştirmeni durumunda bazı yetkileriniz olacaktır. Bu yetkilere bakıldığında;

İp tv bayisi iseniz yeni bir kullanıcı açabilmeniz mümkündür.
Süresi bitmiş olan ip tv üyeliklerini uzatma yetkisine sahipsiniz. Müşteri bilgilerinizi görebilme yetkisine sahip olabilirsiniz.
Geçici olarak ıp tv hesaplarını bloke etme imkanına sahipsiniz.
Müşterilerinize 24 kadar süreli bir test yayını açabilme imkanınız bulunmaktadır.
İp tv paneline girerek 6 ay veya 12 ay seçenekli paketler açabilirsiniz.
Mag cihazlar için kullanıcı açabilirsiniz. Aynı zamanda erişim bilgilerini de görebilirsiniz.
Ip tv bayiliğini almanız durumunda süresi biten müşterilerin hesabını uzatabilirsiniz.
Tüm cihazlar için geçerli 24 saatlik bir test yayını sunma imkanınız bulunmaktadır.
İp tv bayiliğini gerçekleştirdikten sonra kazancınız tamamen size bağlıdır. Yani sizin satış performansınız ile doğru orantılıdır. Gün içerisinde birkaç saatlik bir zaman ayırmanıza gerek kalmadan ciddi seviyede kazanç sağlama imkanınız bulunmaktadır. Bu sistemi öncelikle kendiniz kullanmanız gerekmektedir. Bu kullanım sizin ip tv satışı yapmanızı kolaylaştıracaktır. Bayilik işlemleri kredili sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren kredi yüklenmektedir. Satış anında ise paket için belirlenen miktar kadar hesabınızdan düşmektedir. İp tv Avrupa bayiliği içinde kredi ve paket yükleme işlemleri bulunmaktadır. 4KIPTV ailesine katılarak sizde binlerce içeriği müşterilerinize ulaştırmak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

İPTURK TV Bayiliğin ayrıcalıklarını hemen yaşamak için bize şimdi ulaşın.

BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

18 Yaşını Doldurmuş Olmak.

Yasal olarak 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Aylık Stabil Müşteri Potansiyeline Sahip Olmak.

Belirli bir sayıda müşteriye sahip olmanız gerekiyor , eğerki bu kotayı dolduramaz yada tamamlayamazsanız bayilik iptal yada revize edilir.

Cihazlar Teknik Destekten Anlamak.

Çözülebilecek basit problemlerde kendiniz çözüm üretmelisiniz , fakat sizi aşan tüm teknik imkanlara anında müdahele tarafımızca yapılmaktadır.

Güvenilir İş Birliğine Yatkın Olmak

Tüm iş şartları ve sözleşme şartlarına uymanız gerekmektedir , aksi bir durumda sözleşme feshedilir yada uyarı verilir.

Yardıma İhtiyacınız Varmı?

Hemen İPTURKTV Destek Hattına Ulaşın , size teknik ekibimiz yada satış yetkilimiz destek vermek için bekliyor.

Şimdi Bize Ulaşın
Bayimiz Olun!

Whatsapp Destek Hattımız
Şimdi Bize Ulaşın<br><span>Bayimiz Olun!</span>

-Neden IPTURK.TV'den Almalıyım? -Herşeyden önce bize gelen herkese açık ve net oluyoruz.